O nas

Cześć :)

Miło nam, że chcesz nas poznać. Z tej strony Sabina, Robert i Grupa wspaniałych współpracowników, z którymi kreatywnie i z pasją zmieniamy otaczającą nas rzeczywistość. Nie jesteśmy gigantyczną korporacją, nie mamy milionowych budżetów, lecz z dumą prowadzimy rodzinną firmę Grupa RS, dzięki której staramy się normalnie żyć, funkcjonować i na miarę swoich możliwości być pomocnym dla swoich Kontrahentów i Klientów.

Pomysł na propagowanie Karty ICE narodził się z obserwacji, że pomimo tego iż idea jej posiadania znana jest od kilkunastu lat, wiele osób nigdy o niej nie słyszało. Postanowiliśmy na swój indywidualny sposób zmienić tą rzeczywistość. Zaprojektowaliśmy czytelny wzór karty oraz funkcjonalnych dodatków informacyjnych. Wraz z sugestiami i prośbami Klientów rozbudowanych o Karty ICE z oświadczeniem woli. Tak powstały wyjątkowe produkty, z których jesteśmy dumni i mamy zaszczyt być producentem i dystrybutorem. Szczycimy się tym, że nasze karty wraz z dodatkami powstają w Polsce.

Oddajemy w Twoje ręce wyjątkowo prosty, a przy tym nieziemsko mądry produkt jakim jest Karta ICE. Dołożymy wszelkich starań, aby idea posiadania Karty ICE stała się powszechna, a tym samym społeczeństwo stało się bardziej świadome i bezpieczniejsze. Jeżeli czytasz te słowa, prosimy abyś stał/a się ambasadorem naszej marki.

Spokojnego i bezpiecznego życia!

Sabina i Robert :)

 

P.S. Jeżeli masz pytania, sugestie, propozycje współpracy, lub po prostu chcesz z nami porozmawiać pisz na e-mail info@kartaice.pl, lub dzwoń +48 696 50 40 60 (Robert).

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl